شرایط عضویت و خدمات  وب‌سایت کودک سلام

به وب‌سایت کودک سلام خوش‌آمدید

" کودک سلام " اطلاعات، خدمات، محصولات و برنامه‌های خود را تحت این « شرایط استفاده » ارائه می‌نماید و استفاده از این وب‌سایت و اپلیکیشن های مرتبط (که زین پس کودک سلام نامیده می شود)، به‌منزله موافقت کاربر با تمامی این شرایط و قوانین است. شرایط مذکور ممکن است به‌دفعات تغییر یابد، کاربر همواره میتواند با مراجعه به این صفحه از آخرین ویرایش «شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات» مطلع گردد. همچنین امکانات و خدمات آتی که به‌موجب استفاده از کودک سلام به کاربر پیشنهاد خواهد شد نیز مشمول این «شرایط استفاده » خواهد بود و تداوم استفاده کاربر از کودک سلام به‌منزله قبول آخرین ویرایش است. همچنین وی قبول می‌نماید که در هنگام تکمیل فرم ثبت‌نام، اطلاعات دقیق، جامع و کامل خود را ارائه و در صورت تغییر بروز رسانی نماید. کاربر کودک سلام تصدیق و تأیید می‌نماید که خدمات آنلاین دریافتی شامل اطلاعات اختصاصی‌ای بوده که توسط قوانین حقوق معنوی و دیگر قوانین مربوطه، حمایت می‌گردد. کاربر توافق می‌نماید که محتوای در دسترس از طریق خدمات آنلاین را بازتولید، کپی، فروش، باز فروش یا هرگونه مصارف تجاری استفاده نخواهد نمود.

کاربر تصدیق می‌نماید و می‌پذیرد که ارائه هرگونه تبلیغ، خدمت، نظر، پیشنهاد، تصویر، نقد و بررسی، عنوان و به‌طورکلی تمامی مشارکت‌های وی در صفحات و برنامه‌های کودک سلام، مغایر با قوانین و ازجمله قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران و یا مغایر با فرهنگ اسلامی ایرانی، ممنوع بوده و در صورت احراز تخلف، مراتب جهت تصمیم به مراجع ذی‌ربط ارجاع می‌گردد.

توضیح خدمات آنلاین

وب سایت و برنامه موبایل کودک سلام، بستری است مربوط به کودکان 3 تا 12 سال؛ که قابلیت پخش قصه بصورت درون برنامه ای را دارا است. کاربر می تواند قصه ها را دانلود نموده و بصورت آفلاین گوش نماید. تمامی قصه ها توسط کارشناسان حوزه ادبیات و تربیت کودکان انتخاب و تدوین شده اند. قصه های کودک سلام هر یک دارای کلیدواژه هایی هستند که قابل جستجو است. همچنین  قصه ها دارای طبقه بندی های مجزا است که شامل گروه های سنی(مطابق با استانداردهای حوزه های آموزشی)، طبقه بندی موضوعی و .... است. قصه های کودک سلام همواره به صورت اختصاصی نوشته و توسط راویان با تجربه و با صدایی دلنشین، در استودیوهای پیشرفته که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است ضبط و تدوین شده اند. صداگذاری روی هر یک از قصه ها، فضاسازی های زیبا و کودکانه ای را برای مخاطب کودک به ارمغان می آورد.

همچنین کاربر این امکان را دارد تا متن قصه را نیز همزمان با پخش قصه ها بخواند. امکان پسند کردن، اشتراک گذاشتن، قفل صفحه و ... از دیگر امکانات این برنامه است.

به‌جز در مواردی که به‌تصریح بیان شود، هر بخش دیگری که به کودک سلام افزوده شود و هر شرایط خدمات ویژه‌ای که برای آن بخش جدید در نظر گرفته شود نیز مشمول این «شرایط خدمات» خواهد شد.

محدوده استفاده کاربر

کاربر می تواند  از اطلاعات موجود در کودک سلام صرفاً استفاده شخصی نموده و با تأیید این شرایط، قبول می‌نماید که محتوای اطلاعاتی یا داده‌های مربوط به بخش‌های مختلف سایت را ذخیره، توزیع، منتقل، بازنمایش، بازتولید، اصطلاح و جابجا نخواهد نمود مگر اینکه گروه فنی کودک سلام، پیش‌تر مجوز این کار را به او داده باشد. وی همچنین می‌پذیرد که

·                    محتوا و نرم‌افزار این سایت متعلق به کودک سلام است و تحت قوانین حق تکثیر محافظت می‌شود.

·                    از هرگونه تلاش برای نقض قوانین محلی، دولتی، ملی و بین‌المللی و قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران بپرهیزد.

·                    از هرگونه تلاش برای تجاوز به حقوق شخص ثالث ازجمله، حقوق مالکیت معنوی و حریم خصوصی و عمومی بپرهیزد.

·                    از هرگونه تلاش برای مداخله به یا تخریب خدمات آنلاین سایت با هر قصد و نیتی آن‌ها بپرهیزد.

·                    از هیچ وسیله، فرایند، برنامه و فناوری خودکاری مانند bot ، deep-link و spider  برای کپی یا استخراج مطالب و محتوای خدمات آنلاین سایت بهره نخواهد گرفت.

استفاده از نشان‌وارهه‌ای (لوگوهای) کودک سلام

کاربر می‌پذیرد که علائم موجود درسایت (و یا برنامه های همراه و موبایلی) متعلق به کودک سلام بوده و می‌پذیرد که بدون اجازه کتبی پیشین، از این علائم استفاده نخواهد نمود.

استفاده غیرقانونی ممنوع

به‌عنوان یکی از شروط استفاده و دسترسی به کودک سلام، کاربر موافقت می‌نماید که از امکانات و خدمات دریافت شده برای هیچ هدف غیرقانونی یا هر هدفی که «شرایط خدمات» را نقض می‌نماید استفاده نخواهد نمود. همچنین موافقت می‌نماید که با سوءاستفاده از این امکانات اقدام به آسیب رساندن، ایجاد اختلال، معیوب نمودن سرور کودک سلام و یا مداخله در حریم خصوصی و استفادۀ دیگر کاربران از وب‌سایت و یا شبکه‌های مرتبط نخواهد نمود.

کاربر به‌صراحت  قبول می‌نماید که کودک سلام یا عاملین آن (ازجمله مالکین، ذی‌نفعان، شرکت‌های تابعه، کارمندان و افراد تحت استخدام) ، بابت هیچ آسیب مستقیم، غیرمستقیم، تصادفی، ویژه، آسیب متعاقب یا برجسته، مسئولیتی نخواهند داشت، ازجمله خسارت به منفعت، ارتباطات، داده یا دیگر خسارت‌های ملموس،که در موارد زیر پدید آمده باشند: (الف) استفاده یا ناتوانی در استفاده از خدمات (ب) هزینه تهیۀ هرگونه کالا، داده، اطلاعات یا خدمات دریافت شده و یا پرداخت‌هایی که درنتیجۀ استفادۀ کاربر از خدمات رخ‌داده باشد (پ) اظهارات، معاملات یا به‌طورکلی اعمال اشخاص ثالث (ت) هر موضوع دیگری که مربوط به خدمات باشد.

ارائه نظر، بازخورد و مشارکت‌های کاربر

کاربر به هنگام ارائۀ نظر و پیشنهاد‌ها، اسناد و ارسال درخواست به کودک سلام از طریق بخش «تماس با ما»، صفحات عمومی وب‌سایت یا صفحات بازخورد یا پیشنهاد‌ها، می‌پذیرد که :

·                    مشارکت‌های وی دارای هیچ‌گونه اطلاعات محرمانه یا اختصاصی نیست.

·                    کودک سلام مشمول هیچ‌گونه الزامی در محرمانه بودن مشارکت‌های وی، چه به‌تصریح و چه به تلویح، نیست.

·                    مشارکت‌های وی به‌طور خودکار تبدیل به دارایی‌های سایت گردیده وکودک سلام می تواند این مشارکت‌ها را با هر هدفی و به هر طریقی و در هر رسانه‌ای، استفاده، کپی، اصلاح یا افشا نماید یا ننماید و یا به‌طور کامل حذف ، تطبیق، منتشر، ترجمه و/یا اقدام به فروش و/یا توزیع نماید.

·                    وی تحت هیچ شرایطی بابت مشارکت‌هایش از وب‌سایت کودک سلام حق مطالبه پاداش یا پرداخت نخواهد داشت.

·                    کاربر تصدیق می‌نماید و می‌پذیرد که ارائه خدمت، نظر، پیشنهاد، سند، تصویر، نقد و بررسی، عنوان، تبلیغ  و به‌طورکلی هرگونه مشارکت در صفحات و برنامه‌های سایت کودک سلام، مغایر با قوانین ازجمله قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران و یا مغایر بافرهنگ اسلامی ایرانی، ممنوع بوده و در صورت احراز تخلف، مراتب جهت بررسی و تصمیم‌گیری به مراجع ذی‌ربط ارجاع می‌گردد.

·                    هر کاربری تنها مجاز است مطالب و نوشته های خود را در صفحه شخصی خود به اشتراک بگذارد و نه مطالب از افراد حقیقی دیگر را

معاملات کاربر با اشخاص ثالث

ارتباط یا معامله تجاری کاربر با دیگر کاربران، یا مشارکت در ارتقای کار آن‌ها، ازجمله پرداخت پول وارسال مطالب و یا کالاها تحت هر شرایط و ضوابط صرفاً میان کاربران است.

تبادل لینک با دیگر وب‌سایت‌ها

کودک سلام حق ارائه سرویس به وب‌سایت‌ها و یا سامانه های ثالث را داشته و کاربر تصدیق می‌نماید و می‌پذیرد که کودک سلام هیچ کنترل و مسئولیتی در مدیریت محتوا، منابع، اطلاعات، صحت و موجودی خدمات ارائه‌شده در این وب‌سایت‌ها نخواهد داشت. کودک سلام لزوماً قادر به تأیید و اعلام رسمیت چنین سایت‌هایی نیست و مسئول یا مشمول محتوا، تبلیغات، محصولات یا دیگر خدمات این سایت‌ها نخواهد بود. کاربر همچنین تصدیق و تأیید می‌نماید که کودک سلام مسئول ضرر احتمالی کاربران از استفاده یا اعتماد به اطلاعات، کالاها یا خدمات در این سایت‌ها نیست.

تغییر، به‌روزرسانی، تعلیق و قطع خدمات

کاربر کودک سلام دارای عضویت محدود، غیراختصاصی، قابل بازگشت و غیرقابل‌انتقال است و می‌تواند، طبق الزامات شرایط استفاده، از خدمات و امکانات سایت بهره‌مند گردد. کودک سلام دارای این حق است که نسبت به تغییر، به‌روزرسانی، تعلیق، قطع و یا ایجاد محدودیت درکل یا بخشی از سایت ، بدون هشدار قیلی، در هر زمان اقدام نماید. پایان یافتن خدمات تنها بنا به تشخیص کودک سلام بوده  و کاربر موافقت می‌نماید که این سایت مسئولیتی در قبال پایان یافتن عضویت یا دسترسی وی به خدمات ندارد.

حقوق مالکیت معنوی و حق تکثیر

کاربر تصدیق می‌نماید و می‌پذیرد که خدمات و محتوای اختصاصی کودک سلام ازجمله اسامی و علائم تجاری دارای حقوق مالکیت معنوی و تحت قوانین حق تکثیر است، مطالب موجود بر روی وب‌سایت کودک سلام را تنها می‌توان برای اهداف شخصی و غیرتجاری استفاده نمود، این ممنوعیت، بدون محدودیت، شامل موارد زیر است: نرم‌افزار و html و دیگر کدهای موجود در وب‌سایت، محتوای اپلیکیشن، متن قصه ها، موسیقی ها، هرگونه متن، گرافیک، نشان‌واره (لوگو)، عکس، محتوای صوتی و ویدئویی موجود در کودک سلام.

سلب مسئولیت و عدم ضمانت

کاربر وب‌سایت کودک سلام به‌صراحت  از موارد زیر مطلع بوده و می‌پذیرد:

الف.        مسئولیت استفادۀ وی از خدمات تنها متوجه شخص خود بوده و کودک سلام خدمات را بر مبنای « آنچه است » و «آنچه موجود است» به وی ارائه می‌نماید. کودک سلام و تمامی عاملین آن (ازجمله مالکین، ذی‌نفعان، شرکت‌های تابعه، کارمندان و افراد تحت استخدام) بدین‌وسیله به‌صراحت هرگونه مسئولیت و ضمانت، تلویحاً و تصریحاً، در قبال اشخاص ثالث را از خود سلب می‌نمایند.

ب.           موارد ذیل، به‌طور کل، تحت مسئولیت و تضمین سایت کودک سلام و عاملین نیست؛ (الف) خدماتی منجر به تأمین نیازهای کاربر شود؛ (ب)  عدم قطع، به هنگام بودن، ایمن و بدون خطا بودن خدمات (پ) صحت و دقت نتایج جستجو (ت) عدم وجود خطاها و باگ.

پ.           استفاده از اطلاعات و محتوایی که به‌واسطه این سایت به آن‌ها دسترسی پیدا می‌نماید مبتنی بر صلاحدید و مسئولیت وی بوده و هرگونه آسیب یا خسارت احتمالی واردشده به سیستم رایانه‌ای وی، در پی استفاده از چنین محتواهایی،  با مسئولیت کاربر خواهد بود.

ت.           کسب هرگونه توصیه یا اطلاعات، شفاها یا کتباً، از سوی وب‌سایت کودک سلام یا عاملین آن (ازجمله مالکین، ذی‌نفعان، شرکت‌های تابعه، کارمندان و افراد تحت استخدام) ، به‌عنوان هیچ‌گونه تعهد یا تضمینی محسوب نخواهد شد.

محدودیت تعهد کودک سلام- غرامت و استخلاص

در صورت احراز شرایط سوءاستفاده کاربر از سایت کودک سلام وی بازپرداخت جرائم و غرامت احتمالی برای کودک سلام و عاملین آن (ازجمله مالکین، ذی‌نفعان، شرکت‌های تابعه، کارمندان و افراد تحت استخدام) را تضمین می‌نماید و آن‌ها را در برابر هرگونه ادعا و هزینه‌های احتمالی، ازجمله هزینه‌های مترتب وکیل و اجرائیات قانونی مصون می‌دارد.

اخطار قانونی

شرایط خدمات و رابطه میان کاربر و کودک سلام مشمول قوانین جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه قانون تجارت الکترونیک و قوانین و مقررات پلیس سایبری ایران است. این شرایط خدمات شامل موافقت‌نامه میان کاربر و کودک سلام و حاکم بر استفادۀ کاربر از خدمات و جایگزین هر شرایط خدماتی است که پیش‌تر وجود داشته است. همچنین کاربر مشمول شرایط مکمل و انحصاری است که ممکن است به هنگام استفاده وی از خدمات اشخاص ثالث، برقرار می‌گردد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربر مطلع است و توافق می‌نماید که در هنگام بازدید،  دسترسی و استفاده از خدمات و اطلاعات فراهم‌شده توسط کودک سلام، شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی آن را پذیرفته است.

گزارش نقض شرایط خدمات

لطفاً هرگونه نقض در این شرایط خدمات را به « terms@koodaksalam.ir » گزارش نمایید.